Покрівельний профнастил: характеристики та спосіб вибору

Металеве покриття дахів набуває з кожним роком все більшої популярності. Матеріал, який використовують при цьому, буває в різноманітних варіаціях. Його виготовляють за передовими технологіями на спеціальному обладнанні. Та на своїх досягненнях виробники не зупиняються і регулярно займаються модернізацією. Видатним представником серед компаній, які виготовляють покрівельний профнастил, виступає корпорація «Промстан». Матеріал застосовують в Україні як у цивільному, так і в промисловому будівництві. Ще однією причиною використання такої покрівлі є великий темп розвитку будівництва швидкомонтованих приміщень. Саме профільовані листи стають основними матеріалами, які застосовують в таких конструкціях.

Характерні особливості

Покрівельний профнастил – це будматеріал, який виготовляють зі спеціальної гарячеоцинкованої сталі методом холодного катання. Додатково виконується обробка захисних шарів. Подібна будова значно збільшує міцність конструкції і загальні експлуатаційні властивості. Поверхня матеріалу обробляється шаром антикорозійних фосфатів і ґрунтівкою. Для фіксування покриття зверху накладається полімерний комплекс, а знизу наноситься лак.

Увага! Головною особливістю покрівельного профнастилу є капілярна канавка. Її формують по краю металевого листа. По ній стікає вода, яка потрапляє всередину даху під час танення снігу, випадання дощу або появи конденсату при перепадах температур.

Від якості матеріалу залежить тривалість та ефективність експлуатації покрівлі. Тому спеціалісти рекомендують купувати профнастил в інтернет-магазині «Промстан». Однойменна компанія виробляє широкий вибір профільованих листів, які можуть використовуватися для покриття даху. В асортименті представлені матеріали будь-яких форм та кольорів. А ціна вражає своєю доступністю. За відносно невеликі кошти ви легко можете зробити повноцінний ремонт покрівлі.

Види профілів

Існує декілька різновидів профнастилу. Класифікація залежить від форми вигинів. Завод з виробництва профільованих листів «Промстан» випускає багато різновидів листового будматеріалу. Кожен має свої характеристики. Розрізняють такі типи профілів, як СП, СМ, З, Н та НС. Такий асортимент дає змогу підібрати підходящий варіант для покриття даху.

Профнастил може виготовлятися під замовлення необхідної довжини від 0,7 до 12 м. Різноманітні види профілів і велика колірна гамма дають можливість реалізовувати будь-які дизайнерські проекти. При цьому матеріал коштує недорого. Тому продукція від компанії «Промстан» є однією з найпопулярніших на будмайданчиках.

Переваги покрівельного профнастилу

Ретельне і продумане виробництво матеріалу зі сталі дає можливість не турбуватися про довговічність даху та ефективність його експлуатації. Серед переваг можна виділити такі показники:

  • довгий період використання;
  • достатню стійкість до впливу негативних факторів навколишнього середовища;
  • невелику вагу, що спрощує доставку та монтаж;
  • легке розрізання підручними інструментами;
  • великий асортимент;
  • зручне транспортування;
  • добре переносить зміну погодних умов;
  • величезний вибір кольорів.

Завдяки профнастилу можна зробити будь-який дизайн покрівлі. Легко підібрати відтінок під той чи інший стиль екстер’єру. А якщо відбулося пошкодження даху, то не треба знімати всю покрівлю. Досить видалити зруйнований лист і покласти новий. Це займе небагато часу і зменшить фінансові витрати.

Источник

Комментировать

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *