Оцинковані ворота на роликах в Івано-Франківську: про переваги брам від польського заводу розповідають фахівці wisniowski-vorota-kiev.com.ua

В’їзні системи, виготовлені з урахуванням європейських норм безпеки та якості, завоювали довіру покупців своїм приголомшливим терміном експлуатації та сучасним дизайном. Автоматичні ворота у двір Wisniowski відрізняються функціональністю, надійністю та здатністю безперебійно працювати навіть за нестабільних умов. Консольна брама забезпечить досконалий захист приватної території та водночас прикрасить її. Сьогодні «WISNIOWSKI-VOROTA» пропонують ознайомитися з усіма перевагами та особливостями фірмових виробів.

В’їзні ворота з Польщі: основні параметри

Для виготовлення вуличних брам використовують оцинковану сталь високої якості. Завдяки цьому кожна конструкція стає неймовірно міцною та зносостійкою. Безшумне та плавне пересування стулки забезпечує спеціальна рейка (95х85 мм), що має роликову ракетку. При монтажі несучої частини на фундаменті застосовується декілька анкерних болтів.

Зробити процес експлуатації воріт у двір максимально безпечним допомагає спеціальне обладнання. Його завдання полягає в тому, щоб зашкодити виникненню надзвичайних ситуацій.

  • сигнальна лампа оповіщає про закриття/відкриття проїзду;
  • фотоелементи відповідають за те, щоб полотно під час руху не зіткнулося з перешкодою. При необхідності ця функція поліпшується датчиками перевантаження;
  • торець стулки закривається гумовою планкою. Якщо полотно все ж доторкнеться до стороннього об’єкту в прорізі, воно не буде пошкоджено.

Відкатні ворота: опціональне оснащення

Консольна брама, обладнана автоматикою, виконує свої функції набагато краще, ніж під час ручного управління. Відсутність зайвого навантаження на конструкцію гарантує їй довгий експлуатаційний термін. Для того, щоб спростити контроль над стулкою, на зсувні ворота слід встановити автоматику AWSo2000. Для захисту від зовнішніх факторів і крадіжки правильно буде розмістити її всередині стовпчика. Електричний привід чудово функціонує при напрузі 24В або 230В. Якщо цілісність дроту буде порушено, це не завдасть ніякої шкоди здоров’ю людини.

За бажанням замовника на браму установлять автоматику від іншого виробника. Щоб правильно підібрати модель, необхідно врахувати масу стулки та її габарити. Радимо звернути увагу на електричні приводи FAAC і CAME, які відрізняються високою якістю.

Консольні ворота Wisniowski: зносостійкість та довгострокова експлуатація

Польські брами виготовляють на високотехнологічному заводі з дотриманням європейських стандартів безпеки. Для того, щоб замовники могли не турбуватися про термін служби в’їзних систем, в процесі їх створення задіюються виключно передові технології та інноваційні способи обробки металу. Завдяки покриттю DUPLEX кожна вулична брама отримує додатковий рівень міцності та захист від корозії.

Спочатку матеріал піддається хімічному очищенню, а потім потрапляє в резервуар з розплавленим цинком. Розчин вкриває навіть найбільш важкодоступні частини деталей. Утворений захисний шар дозволяє запобігти утворенню корозії та вберегти виріб від негативних погодних умов.

Використання спеціального «Technigalva Plus», який містить вісмут, цинк і нікель, робить метал значно міцнішим. Виробник надає 10-річну гарантію на всю продукцію, оброблену за технологією DUPLEX.

Застосування методу порошкового фарбування дозволяє виконати вуличні відкатні ворота у будь-якому відтінку – стандартному чи ексклюзивному. Завдяки фірмовому покриттю конструкція набуває привабливої матової текстури.

Як замовити виїзні ворота Wisniowski в Івано-Франківську?

Плануєте здійснити покупку найближчим часом, але не можете визначитись з дизайном брами чи її оснащенням? Наші фахівці обов’язково допоможуть вирішити всі питання! Для зв’язку з ними скористайтеся онлайн-формою на сайті або зателефонуйте за номером +38 (050) 993-70-77 чи +38 (067) 690-24-24. Бажаєте ближче ознайомитися з продукцією від польського заводу? Приїжджайте до виставкової зали «WISNIOWSKI-VOROTA Івано-Франківськ» за адресою: вул. Височана, 16-В.

Источник

Комментировать

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *